Nobile Gamechanger od 7 399 Kč - Heureka.cz

Nobile Gamechanger

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

PROČ NHP GAMECHANGER?

Nový kompletní freestylový stroj, který jsme připravili pro kolekci 2021. Větší velikosti a nová konstrukce desky umožňují jezdcem vyrazit do vody ještě tvrdši. Nový GameChanger je delší deska, která odpovídá nejnovějším trendům wakestyle a umožní vám vychutnat si novou kvalitní jízdu. Jednoduchá a zároveň divoká. Drží vynikající výkon proti slabému větru a také snadno získává rychlost díky svému plochému kontinuálnímu tvaru. Mnohokanálkové systém vyrobený ze dvou hlubokých kanálků umožňuje udržet desku přilepenou k vodě při lemování i přistávání.

POUŽITÉ TECHNOLOGIE: 3D technologie

Pokročilé vedení pružnosti je mimořádně pohodlné na přistání, poskytuje vynikající odolnost proti nárazu a spoustu ovládání. 3D technologie umožňuje větší flexibilitu ve vybraných oblastech desky. Deska se vyznačuje kratší reakční dobou a lepší odezvou, a přitom je stále snadno ovladatelná.

CAV - kompletní antivibrační technologie

Použitím pokročilých materiálů jádra, laminátů a variabilních zón ohybu se podařilo eliminovat téměř všechny vibrace, které se během jízdy vyskytnou. CAV nejenže usnadňuje a zrychluje jízdu, ale také poskytuje výjimečnou přilnavost za všech podmínek.

Dřevěné jádro

Neexistuje lepší materiál pro jádro desky než dřevo. Díky své harmonické charakteristice, která kombinuje pevnost, pružnost, nízkou hmotnost a tlumení vibrací, je dřevo stále nekorunovaným králem základních materiálů.

Triax

Toto rozložení vláken přenáší energii přímo na hrany a vytváří perfektní ohyb. Výsledkem je agresivní plnění, rychlá odezva a harmonická flexibilita.

ABS sendvičová konstrukce

Tato průmyslová standardní konstrukce poskytuje přímý přenos síly na hrany a tlumení vibrací, což má za následek snadno ovladatelné a přesné desky.

CARBON

  • OHYB: M/H/M
  • KONSTRUKCE DNA: Vícekanálkový systém

DODATEČNÉ VYBAVENÍ:

Sada ploutví - Click'N'Go G10 30mm  

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.