Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Nobile NHP Split

TOP 8 v kategorii Kiteboards

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Nobile NHP Split

0 %
PROČ NHP SPLIT? Obdélníkové kanály na špičkách zaručují super výkon proti větru, stabilitu při jízdě a snadné skákání. Dokonale navržená hydrodynamická rocker linie zvyšuje...
26 690 Kč
Doprava zdarma, Info v obchodu
Doporučená nabídka MUZIKER.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Info v obchodu  1 variantaZdarmaDárek95 % • 15 120 recenzíShop roku 2021 - VítězDalší informace

Popis produktu

PROČ NHP SPLIT? Obdélníkové kanály na špičkách zaručují super výkon proti větru, stabilitu při jízdě a snadné skákání. Dokonale navržená hydrodynamická rocker linie zvyšuje...

Parametry produktu

Výrobce

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

PROČ NHP SPLIT?

Obdélníkové kanály na špičkách zaručují super výkon proti větru, stabilitu při jízdě a snadné skákání. Dokonale navržená hydrodynamická rocker linie zvyšuje pohodlí a manévrovatelnost. Optimální rocker znamená, že deska funguje dobře v chopu, zatímco Split W-Connection (4. generace) udržuje tvar a výkonnostní možnosti desky.

Split taky umožňuje jednodušší přepravu a skladování, stejně jako řešení dodatečných nákladů na zavazadla - je to palubní deska vhodná pro cestování. Dynamický asymetrický tvar mu poskytuje delší zadní hranu, což zaručuje dokonalou kontrolu během jízdy, zatímco kratší špička se promítá do rychlých a hbitých zatáček.

POUŽITÉ TECHNOLOGIE:

APS - Přidané předpětí

Předpětí znamená záměrné vytvoření počátečního napětí ve struktuře za účelem zlepšení jejích pevnostních vlastností. V kiteboardingu umožňuje předpětí zatížení desky při výrobě energií. Ukládání energie uvnitř desky ji činí o něco tužší a mnohem odolnější proti kroucení, což má za následek ohromující POP. Technologie Pre-Stress také umožňuje stavět tenčí a lehčí desky, ale přesto odolnější.

W - spojení (4. generace)

K dispozici na všech splitových deskách Nobile. Umožňuje oddělit desku během půl sekundy a zabalit ji do standardního zavazadla spolu se zbytkem cestovního vybavení. Poskytuje silné spojení a nabízí prvotřídní odolnost a lepší pohodlí.

EPC - eliptická progresivní konkáva

Kombinuje výhody desky s plochým a konkávním dnem. Ocasní plocha je zcela rovná, zatímco středová část desky je konkávní. Tento tvar těží z dřívějšího skluzu.

CAV - kompletní antivibrační technologie

Použitím pokročilých materiálů jádra, laminátů a variabilních zón ohybu se podařilo eliminovat téměř všechny vibrace, které se během jízdy vyskytnou. CAV nejenže usnadňuje a zrychluje jízdu, ale také poskytuje výjimečnou přilnavost za všech podmínek.

Hydrodynamický Rockerline

Vyvinuto po pečlivé analýze pohybu vody pod kiteboardem. Hydrodynamický profil je navržen tak, aby snižoval odpor vody a optimalizoval tvar desky přímo na vodní tok. Výhodou oproti tradičnímu rockeru s plochým středem je zvýšená rychlost desky a lepší akcelerace.

DAS - dynamický asymetrický tvar

Navrženo podle konceptu Human, aby se navýšil výkon a deska pracovala v souladu s vaším tělem. Přizpůsobili jsme obrys bočnice paty tak, aby poskytovala větší přilnavost, lepší výkon proti větru a maximální POP. Na slabší straně špičky se poloměr křivky zvýší, aby se zlepšil potenciál a pohodlí. Současně DAS snižuje tlak na nohu nezbytný k udržení hrany.

Dřevěné jádro

Neexistuje lepší materiál pro jádro desky než dřevo. Díky své harmonické charakteristice, která kombinuje pevnost, pružnost, nízkou hmotnost a tlumení vibrací, je dřevo stále nekorunovaným králem základních materiálů.

Triax

Toto rozložení vláken přenáší energii přímo na hrany a vytváří perfektní ohyb. Výsledkem je agresivní plnění, rychlá odezva a harmonická flexibilita.

ABS sendvičová konstrukce

Tato průmyslová standardní konstrukce poskytuje přímý přenos síly na hrany a tlumení vibrací, což má za následek snadno ovladatelné a přesné desky. 3D technologie

Pokročilé vedení pružnosti je mimořádně pohodlné na přistání, poskytuje vynikající odolnost proti nárazu a spoustu ovládání. 3D technologie umožňuje větší flexibilitu ve vybraných oblastech desky. Deska se vyznačuje kratší reakční dobou a lepší odezvou, a přitom je stále snadno ovladatelná.

Dvojité obdélníkové kanálky

  • Technologie za obdélníkovými kanálky Double Trust byla vyvinuta po důkladné analýze fází výroby. Jejich jedinečný hluboký obdélníkový tvar zajišťuje nebývalou přilnavost ve všech směrech, stabilitu při manévrování a zároveň usnadňuje jízdu. Tyto kanálky vám umožňují použít kratší ploutve v twintips a pouze dvě ploutve ve vlnovkách. Díky technologii vytváření kanálků jsme zachovali nejlepší prvky našich desek: citlivost, flexibilitu, tenkou strukturu desek a nízkou hmotnost.
  • OHYB: M/M+/M
  • KONSTRUKCE DNA: Hybridní konkáva (eliptická konkáva + dvojité konkávní / hranaté koncové kanálky)

DODATEČNÉ VYBAVENÍ:

Sada ploutví - Click'N'Go G10 40mm

Kryt na jednu ruku / NHP

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

0zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
0 %průměr z 0 hodnocení
5
0 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Produkt zatím nemá žádné recenze.